Олександр Дубинський — як вилікувати остеохондроз та захворювання суглобів

Олександр

Олександр Дубинський

Змова аптек та як звичайному українцю за розумні гроші вилікувати остеохондроз та захворювання суглобів — з’ясував Олександр Дубинський

Вітаю, я Олександр Дубинський і це «Гроші». Сьогодні будемо показувати правду про те — хто, як і чому в Україні приховує новітній, реально діючий препарат лікування остеохондрозу та інших хвороб хребту та суглобів.
Дивіться — буде цікаво…

Олександр Дубинський 1

Приголомшливі дані захворювань хребту та суглобів серед українців! Вражає…

За статистикою кожен 7-ий українець страждає від різних хвороб суглобів (артроз, артрит, радикуліт). Здавалося б, не смертельно, але… Спочатку хворим доводиться не жити, а існувати. А вже потім через обмеження рухливості виникають супутні хвороби на кшталт грижі, порушення обміну речовин і відсутності можливості ходити.

Система прогнила. Лікарі при першій нагоді відправляють під хірургічний ніж за немалі кошти, а якщо й не відправляють, то призначають ліки, які «не по зубах» пересічним українцям. Тим паче, що ці ліки мають тільки знеболюючий ефект, але ніяк не лікують хворобу. Просто якесь магічне коло, з якого нібито не має виходу.

Але, як стало відомо журналістам програми «Гроші», в Україні все-таки є засіб, що дійсно допомагає побороти хворобу. Але чому його немає в аптечних мережах? Чому ми жодного разу не чули про нього від лікарів? Спробуємо розібратись…

Ми зв’язалися з лікарем-ортопедом вищої категорії однієї із столичних клінік

У телефонній розмові нам вдалося дізнатися, що дійсно не так давно в Україні по ініціативі виробника пройшов сертифікацію новітній препарат, який допомагає швидко виліковувати хвороби хребту та суглобів. Це спільна розробка китайських та європейських медиків, який не має аналогів у світі — спеціальний SUBLEX-150 . Виготовляється препарат у Польші за європейськими стандартами. Слухаємо пряму мову…

Слухаємо пряму мову…

— Так, на сьогоднішній день серед кваліфікованих лікарів немає жодних сумнівів, що SUBLEX-150 — це є революційний препарат. Але до нашої думки не прислуховуються або не хочуть прислуховуватися «зверху» — мабуть просто комусь не вигідно, щоб на ринку з’явився засіб, здатний повністю виліковувати хворобу, а не просто знімати біль.

— Добре, тоді скажіть в чому унікальність цих капсул, як він діє на суглоби?

— SUBLEX-150 цілком перезавантажує організм і вмикає регенерацію пошкоджених клітин. Тобто, він усуває саме причину болів та повертає суглоби, хребет в початковий, нормальний стан. В результаті хворий не просто позбавляється від симптомів, а й стає повністю здоровою людиною.
За допомогою капсул можна вилікувати будь-яке захворювання, пов’язане з хворобами суглобів або хребта — артроз і артрит, ревматизм, радикуліт і остеохондроз, зміщення хребетних дисків. Також його можна використовувати при шпорах та натоптишах, для усунення «холки» (жирових відкладень в районі четвертого хребця), травмах, переломах, вивихах та багатьох інших захворюваннях.

Змова українських аптечних мереж

Рухаємось далі! З достовірних джерел журналістам програми «Гроші» стало відомо, що представники виробника SUBLEX-150 ввже довгий час не можуть домовитися з українськими фармацевтами, оскільки ті не хочуть продавати препарат із мінімальною націнкою, доступною для пересічних українців. Тільки уявіть собі, аптечні мережі хочуть ставити «накрутку» біль ніж 400-500% з одного флакону мазі. Таке можливе тільки в нашій державі…

Змова українських аптечних мереж

Одразу виникає питання — та чи є комусь діло до здоров’я простих людей в нашій країні? Чи в головах можновладців та бізнесменів тільки гроші та надприбутки?

Офіційна позиція МОЗ

Наші журналісти звернулися за роз’ясненням до уповноваженого представника Міністерства Охорони Здоров’я України, Володимира Андрійовича Юрченко:

— Володимир Андрійович, чи відомо Вам щось про конфлікт інтересів, який виник між українськими фармацевтами та виробником спеціальних капсул для суглобів SUBLEX-150?

— Авжеж! Тут справа в тому, що виробник наполягає на помірній ціні, щоб зробити SUBLEX-150 максимально доступною для простих українців, які потребують лікування. Але нашим фармацевтам не дуже довподоби така ініціатива.

Владимир Андреевич

— Яку позицію в даному випадку приймає Міністерство Охорони Здоров’я? Чи вдасться все ж таки знайти компроміс? Адже за висновками спеціалістів ці капсули дійсно допомагає людям.

— Так, нещодавно до переговорів підключилося і наше Міністерство. І ми маємо всі підстави вважати, що компромісне рішення буде знайдено! А поки що, прямим представником виробника в Україні було організовано продаж капсул у режимі онлайн, на спеціальному офіційному сайті . Я сам днями заходив туди, щоб протестувати і подивитися як все зроблено. Насправді організували все просто і зрозуміло — замовлення оформляється он-лайн, після чого дзвонить оператор і уточнює деталі, підтверджуючи доставку. Що важливо — оплата здійснюється тільки після доставки капсул. Я думаю це значимо для тих, хто рідко замовляє щось в інтернеті. Поки що покупка доступна тільки на офіційному сайті, а як буде надалі — все залежить від результатів перемовин.

І на завершення…

Запам’ятайте! Поки в нашій державі на першому місці стоятимуть особисті інтереси можновладців, поки їх представники в фармацевтичній сфері будуть «штовхати» з прилавків аптек дорогі недіючі медикаменти — надійтеся тільки на себе! Бо краще Вас самих про ваше здоров’я не попіклується ніхто…

Олександр Дубинський

Ви дивились «Гроші» — програму, яка захищає Вас від корупції та нахабства чиновників. Сподіваємось незабаром Міністерство Охорони Здоров’я все ж таки домовиться з нашими «бідненькими» фармацевтами, а ми, прості українці, отримаємо змогу лікуватися дійсно діючими препаратами за доступними цінами. Побачимось наступного понеділка…

Від редакції:
В ході розслідування ми вийшли на представників виробника SUBLEX-150 в Україні, які пішли нам на зустріч і спеціально для наших глядачів надали 50% знижку на придбання капсул. Залишити своє замовлення можна на офіційному сайті.

 

button1
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 4
 1. Оксана

  Дякую Вам щиро за цю інформацію. У мене вже довгий час шийний остеохондроз, та через це постійно болить голова. І нічого не допомагає — ні масажі, ні уколи. Залишила замовлення на сайті. Одна тільки в мене надія на ці капсули.

 2. Лариса

  Я пользуюсь этими капсулами уже полгода (муж привез из Китая). Вылечила артроз за каких-то две с половиной недели, а теперь постоянно держу её в аптечке, на всякий случай. Так что не сомневайтесь — она обязательно поможет!

 3. Олена Кривчун

  Мені про Артромізан розповіла подруга. Дуже її нахвалювала. Я ж теж заказала. І ніяк не пожаліла. В мене останнім часом дуже боліла спина, до лікаря не ходила. Все думала, що саме пройде. Але ж ні. Після капсул біль як рукою зняло. Не знаю як воно діє — але мені дуже допомогла. Тепер всім раджу! :idea:

 4. Маргарита Іванівна

  Користуюся SUBLEX-150 вже два тижні. Це просто диво якесь. Пройшли всі болі в спині, та повністю вилікувався колінний суглоб, який вже рік не давав спокою. Дякую Вам що доносите правду до простих людей!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: